Piotrkowska | 88m² | H=4m | 1 piętro | ROI ↑↑↑

Mieszkanie na sprzedaż
598 000,00 PLN , Pow. 88,62 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
88,62 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Piotrkowska
Rok budowy:
1936
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
UB216900
Cena za m2:
6 747,91 PLN
Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia, a jej wartość rynkowa będzie tylko rosła?
Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 82. To nie jest zwykłe mieszkanie - to maszyna do zarabiania pieniędzy w najbardziej prestiżowym adresie w mieście dla Ciebie lub Twojego biznesu!

Dlaczego warto zainwestować właśnie tutaj?
▪️Kubatura, która daje przewagę:
Wysokość 400 cm pozwala na budowę antresoli w każdym z pokoi, co realnie zwiększa powierzchnię użytkową i standard najmu.
▪️Gotowy model biznesowy:
Mieszkanie posiada 4 ustawne pokoje, ale układ pozwala na wydzielenie 5 niezależnych jednostek mieszkalnych (zobacz rzut).
To doskonałe warunki zarówno na najem krótko jak i długoterminowy.
▪️Bezpieczeństwo i standard:
Kamienica monitorowana z zamkniętym podwórkiem i wyremontowaną klatką schodową.
▪️Parking w centrum:
Miejsca parkingowe na posesji - na Piotrkowskiej to luksus wart fortunę.
▪️Lokal pod Twój biznes:
Kancelaria, biuro, czy gabinet - w tej lokalizacji każdy interes ma prawo bytu.

Stan techniczny:
Lokal jest „czysty” inwestycyjnie: wymienione instalacje, plastikowe piony, okna PCV. Możesz wprowadzić najemców od zaraz lub przeprowadzić szybki lifting podnoszący stawkę czynszu.

Lokalizacja (Top of the top):
Wszystko, co Łódź ma najlepszego do zaoferowania, znajduje się w promieniu 5 minut spacerem: najlepsze restauracje, uczelnie wyższe i główne węzły komunikacyjne. 

Zadzwoń, umów się na wizytę i zdecyduj czy to oferta dla Ciebie!